Expresní balík/dopis do Mexika i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Mexika
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Mexika až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Mexika o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Mexika?

Jsme vaším prostředníkem pro rychlé a bezpečné doručení zásilek do Mexika. Využijte naše osvědčené partnerství s mezinárodními kurýrními službami jako jsou UPS a přepravce TNT

Chcete poslat balíčky do Mexika rychle a bezpečně jako nikdy předtím? Kalkulátor nákladů na přepravu vám umožní rychle zvolit službu doručení a objednat přepravu, stačí zadat rozměry a hmotnost balíku. Využijte až o 70% výhodnějších cen poštovného. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Mexika za nejnižší cenu!

Po výběru dané přepravní služby dokončíte objednávkový proces v několika jednoduchých krocích. Vyplňte údaje o zásilce a pak pohodlně uhraďte platební kartou online, bankovním převodem nebo prostřednictvím GoPay. My za vás zařídíme zbytek včetně potřebných celních dokumentů.

Spokojenost zákazníků je pro společnost Balíkdozahraničí.cz nejvyšší prioritou. Dlouhé fronty na poště jsou již zbytečné. Vyzvedneme váš balíček přímo u vás doma nebo v kanceláři dle vašich potřeb. Dále poskytujeme bezplatné pojištění do výše 2 500 Kč a možnost sledování zásilky. V našich rukou jsou vaše balíky v bezpečí.

Věnujte prosím pozornost také správnému zabalení zásilky.

Chcete znát cenu poštovného do Mexika předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Mexiku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do mexické metropole Mexico city i do dalších oblíbených míst jako jsou Ecatepec, Guadalajara, Cancún, Ciudad Juárez, Puebla, Tijuana, Nezahualcoyotl, Monterrey, León, Zapopan, Naucalpan, Guadalupe, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Máte nějaké dotazy ohledně přepravy do Mexika? Chcete odeslat své zásilky expresní službou? Máte pochybnosti o tom, že vaše zásilka dorazí bezpečně do cizí země? Naše zákaznická podpora zodpoví vaše dotazy telefonicky nebo e-mailem. Neváhejte nás kontaktovat. Zasílejte balíčky do Mexika jednodušeji, levněji a pohodlněji než kdykoliv předtím!

Kolik stojí dopisy a balíky do země Mexiko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Mexiko již 1 324 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 324 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 3 730 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 5 223 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 6 709 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 8 814 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 10 241 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 61 137 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy