• bezkonkurenční cena poštovného do Mexika
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Mexika až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Mexika o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Mexika, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Balíkdozahraničí.cz je vaším prostředníkem pro rychlé a bezpečné doručení do Mexika. Využijte naše osvědčené partnerství s mezinárodními kurýrními službami, jako jsou UPS a TNT. 

 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Mexika za nejnižší cenu!

Chcete poslat balíčky do Mexika rychle a bezpečně jako nikdy předtím? Kalkulátor nákladů na přepravu vám umožní rychle zvolit službu doručení a objednat přepravu. Využijte až o 70% výhodnějších cen poštovného. 

 

Objednávání je jednodušší než kdy předtím: stačí zadat rozměry a hmotnost balíčku do kalkulátoru nákladů a vybrat si z dostupných služeb. Po výběru dané služby dokončíte objednávkový proces v několika jednoduchých krocích. Vyplňte údaje o zásilce a pak pohodlně uhraďte platební kartou online, bankovním převodem nebo prostřednictvím GO PAY. 

 

Naše služby vás přesvědčí

Spokojenost a profesionalita zákazníků jsou pro společnost Balíkdozahraničí.cz nejvyšší prioritou. Dlouhé fronty jsou již zbytečné. Vyzvedneme váš balíček přímo u vás doma nebo v kanceláři dle vašich potřeb. Dále poskytujeme bezplatné pojištění a možnost sledování zásilky. V našich rukou jsou vaše balíky v bezpečí.

Chcete znát cenu poštovného do Mexika předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Mexiku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do mexické metropole Mexico city i do dalších oblíbených míst jako jsou Ecatepec, Guadalajara, Cancún, Ciudad Juarez, Juarez, Puebla, Tijuana, Nezahualcoyotl, Monterrey, Leon, Zapopan, Naucalpan, Guadelupe, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Máte nějaké pochybnosti? Zeptejte se nás osobně

Máte nějaké dotazy ohledně naší služby? Chcete odeslat své zásilky expresní službou? Máte nějaké pochybnosti o tom, že vaše zásilka dorazí bezpečně do cizí země? Naše zákaznická podpora zodpoví vaše dotazy telefonicky nebo e-mailem. Balíkdozahraničí.cz dokonce zjednodušuje proces proclení zásilky. Zasílejte balíčky do Mexika prostřednictvím Balíkdozahraničí.cz jednodušeji, levněji a pohodlněji.