Expresní balík/dopis do Nigérie i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Nigérie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Nigérie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Nigérie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Nigérie a kolik stojí?

Hledáte levného a spolehlivého poskytovatele přepravy do Nigérie? Pak jste tu správně. S námi získáte skvělé ceny, vyzvednutí zdarma a své zásilky přepravíte do Nigérie až o 70 % levněji. Ušetřete nyní při zasílání zásilek do celého světa.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Nigérie za nejnižší cenu!

S Balíkdozahraničí.cz odešlete svůj balíček do Nigérie levně, rychle a bezpečně jako nikdy předtím! Využijte našeho srovnání cen poštovného. Spolupracujeme s předními poskytovateli přepravy UPS a TNT

Zajistíme také pojištění zásilky a vyzvedneme balík či dopis do Nigérie kdekoliv potřebujete. Pomůžeme také s celním odbavením zásilky. 

Jednoduše zadejte rozměry, váhu a místo doručení vašich balíků do kalkulátoru poštovného a klikněte na "Vypočítat". Poté uhraďte bezpečně online platební kartou, GoPay nebo bankovním převodem.

 

Máte jakékoliv dotazy ohledně přepravy zásilek? Neváhejte se obrátit na naše pracovníky, kteří jsou k dispozici, aby vám pomohli telefonicky nebo emailem. 

Přečtěte si některé tipy o bezpečném balení zásilek a získejte informace o aktuálním stavu přepravy. Vypočítejte si cenu, odešlete a ušetřete - s Balíkdozahraničí.cz.

Chcete znát cenu poštovného do Nigérie předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Nigérii pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do nigerijské metropole Abuja i do dalších oblíbených míst jako jsou Lagos, Kano, Ibadan, Kaduna, Port Harcourt, Maiduguri, Benin City, Zaria, Aba, či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

 

Kolik stojí dopisy a balíky do země Nigérie?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Nigérie již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 2 221 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 7 133 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 10 012 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 12 947 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 16 454 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 19 030 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 41 273 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Zajímavé informace o Nigérii

Nigérie je země ležící ve východní části západní Afriky na pobřeží Atlantského oceánu a je obklopena státy Kamerun, Čad, Niger a Benin. S populací přes 170 milionů obyvatel je Nigérie nejlidnatějším státem v Africe a jednou z nejvíce osídlených zemí světa. Obyvatelé Nigérie patří k různým etnickým skupinám. Mluví se zde více než 500 různými jazyky a dialekty, ale oficiálním jazykem je angličtina. Většina Nigerijců dnes vyznává islám nebo křesťanství, což často vede ke konfliktům mezi vyznavači dané víry.