• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Rumunska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Rumunska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Rumunska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Rumunska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Se službou Balíkdozahraničí.cz můžete poslat zásilku do Rumunska až o 70% levněji. Nabízíme vám komplexní službu, cenové výhody a vyzvednutí zásilky u vás doma prostřednictvím přepravců jako TNT, UPS. Díky Balíkdozahraničí.cz bude zasílání do Rumunska snadnou záležitostí. 

 

Balíkdozahraničí.cz je na vaší straně

Balíkdozahraničí.cz je služba, díky níž je doprava do Rumunska levná, rychlá a snadná, jako nikdy předtím. Porovnejte ceny významných přepravců a ušetřete až 70% při objednávce u Balíkdozahraničí.cz. Zadejte váhu a rozměr balíku do Rumunska do našeho kalkulátoru a vyberte nejlepší nabídku pro zahájení přepravy zásilek z České republiky do Rumunska.  Pak si na Balíkdozahraničí.cz objednejte v několika jednoduchých krocích a zaplaťte podle svého přání kreditní kartou, bankovním převodem nebo prostřednictvím GOPAY. 

 

Nemusíte udělat ani krok – poskytujeme komplexní službu včetně služby expresní doručení do Rumunska během následujícího pracovního dne

Dokonce i za nepříznivého počasí můžete odeslat své balíčky. Nabízíme Vám vyzvednutí zásilek doma nebo v kanceláři. Naše rozsáhlá služba zde nekončí, protože i pojištění je součástí našich služeb. Nevíte, kde se váš balíček do Rumunska nachází? Žádný problém - naše služba zahrnuje sledování, které vám umožní snadno online zkontrolovat všechny informace o stavu zásilky. Chcete-li extra rychlou přepravu, můžete své zásilky odeslat také expresně.

 

Chcete znát cenu poštovného do Rumunska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Rumunsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do rumunské metropole Bukurešť i do dalších oblíbených míst jako jsou Jasy, Kluž, Temešvár, Craiova, Constanta, Galati, Brašov, Sibiu, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Máte otázky? Kontaktujte nás

Pokud máte otázky ohledně objednávek a zasílání, můžete vždy kontaktovat naši zákaznickou linku, která je k dispozici. Na našich webových stránkách naleznete také mnoho užitečných informací.