• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava ze Slovinska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Slovinska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Slovinska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Slovinska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Porovnejte ceny poštovného a odešlete své balíky do Slovinska levně a snadně jako nikdy předtím! Díky partnerství s mezinárodními balíkovými službami, jako jsou TNT a UPS, můžete ušetřit až 70%. S Balíkdozahraničí.cz váš balíček do Slovinska dorazí bezpečně a levně jako nikdy předtím – přímo k vašim dveřím!

 

Díky naší službě můžete rychle a jasně porovnat ceny nejvýznamnějších přepravních společností, objednat a uhradit ve dvou jednoduchých krocích a získat cenovou výhodu až 70%. Vaše zásilky také pojistíme. Platba může být provedena kreditní kartou, bankovním převodem nebo prostřednictvím GOPAY. 

 

Využijte také dalších služeb Balíkdozahraničí.cz: Vyzvedneme váš balíček do Slovinska u vás doma nebo v kanceláři, poskytneme vám sledovací číslo zásilky a velmi rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se objednávek a přepravy. Náš přívětivý personál je vždy k dispozici. Prosím, ujistěte se, že váš balíček do Slovinska je správně zabalen a náš tým již zařídí zbytek!

Chcete znát cenu poštovného do Slovinska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Tipy pro expresní doručení zásilky do Slovinska

Zásilka do jakékoli destinace ve Slovinsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do slovinské metropole Ljubljana i do dalších oblíbených míst jako jsou Maribor, Celje, Kranj, Velenje, Koper, Novo mesto, Ptuj, Piran, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Slovinsku:

Svou rozlohou (přes 20 000 km²) je Slovinsko asi čtyřikrát menší než ČR. Slovinsko sousedí s Rakouskem, Chorvatskem, Maďarskem a Itálií. Hlavní město Ljubljana má kolem 300 000 obyvatel. Kromě úředního jazyka slovinštiny se domluvíte v některých oblastech také italsky, maďarsky a německy. 

Vzhledem k rychlému hospodářskému rozvoji země se Slovinsko mohlo připojit k Evropské unii v roce 2004. Od roku 2007 je oficiální měnou Euro. Na jihozápadě má Slovinsko 50 km široký přístup ke Středozemnímu moři. Je zde mírné, vlhké klima. Nejvyšší vrchol země, Triglav (2864 m), je zobrazen také na slovinském státním znaku. Více než polovina území Slovinska je zalesněna.