Expresní balík/dopis do Slovinska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Slovinska
  • import / doprava z Slovinska do ČR nejlevněji
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Slovinska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Slovinska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Slovinska?

Porovnejte ceny poštovného a odešlete své balíky do Slovinska levně a snadno jako nikdy předtím! Díky partnerství s mezinárodními balíkovými službami TNT či přepravcem UPS můžete ušetřit na poštovném až 70 %.

Porovnejte rychle a jasně ceny nejvýznamnějších přepravních společností, objednejte přepravu, uhraďte ve dvou jednoduchých krocích a získejte tu nejlepší cenu. Platbu můžete provést kreditní kartou, bankovním převodem nebo prostřednictvím GoPay. Vaše zásilky také pojistíme - v ceně služby je pojištění do výše 2 500 Kč.

Vyzvedneme balíček do Slovinska u vás doma nebo v kanceláři, poskytneme vám sledovací číslo zásilky a velmi rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se objednávek a přepravy. Náš přívětivý personál je vždy k dispozici. Prosím, ujistěte se, že jste balíček správně zabalili a náš tým zařídí zbytek!

Chcete znát cenu poštovného do Slovinska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Slovinsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do slovinské metropole Ljubljana i do dalších oblíbených míst jako jsou Maribor, Celje, Kranj, Velenje, Koper, Novo mesto, Ptuj, Piran či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Slovinsko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Slovinsko již 361 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg DPD Classic 361 Kč Objednat
balík 10 kg DPD Classic 529 Kč Objednat
balík 20 kg DPD Classic 644 Kč Objednat
balík 30 kg DPD Classic 956 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 1 994 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 2 082 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 5 026 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.

 

Zajímavé informace o Slovinsku

Svou rozlohou (přes 20 000 km²) je Slovinsko asi čtyřikrát menší než ČR. Sousedí s Rakouskem, Chorvatskem, Maďarskem a Itálií. Hlavní město Ljubljana má kolem 300 000 obyvatel. Kromě úředního jazyka slovinštiny se domluvíte v některých oblastech také italsky, maďarsky a německy. 

Vzhledem k rychlému hospodářskému rozvoji země se Slovinsko mohlo připojit k Evropské unii v roce 2004. Od roku 2007 je oficiální měnou Euro. Na jihozápadě má Slovinsko 50km široký přístup ke Středozemnímu moři. Je zde mírné, vlhké klima. Nejvyšší vrchol země, Triglav (2864 m), je zobrazen také na slovinském státním znaku. Více než polovina území Slovinska je zalesněna.