Expresní balík/dopis do SAE i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Spojených arabských emirátů
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do SAE až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do SAE o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Spojených arabských emirátů?

Vaše suvenýry z tohoto arabského pouštního státu rychle a spolehlivě přepravíme, stejně jako dokumenty nebo nadrozměrné zásilky. Co můžete odeslat a co nikoliv, zjistíte po přečtení seznamu zakázaného zboží pro vývoz. Budeme vás také informovat, jaké přepravní dokumenty jsou požadovány pro správné odbavení zásilky. 

Získejte až 70% slevu na poštovném při odeslání balíčku z nebo do Spojených arabských emirátů. Poskytujeme spolehlivé kurýrní služby. Je pouze na vás, kterého přepravce si zvolíte. 

Do objednávkového formuláře vyplníte údaje o zásilce a bezpečně uhradíte přepravu prostřednictvím GoPay, kreditní kartou nebo bankovním převodem. Zásilku vyzvedneme na zadané adrese přímo u dveří. 

Přečtěte si také informace, jak správně zabalit balík. My za vás zařídíme zbytek včetně potřebných celních dokumentů a vy můžete snadno sledovat, zda váš balíček již dorazil do Spojených arabských emirátů. 

Samozřejmostí je pojištění balíku a vaše zásilka může vyrazit na cestu.

Chcete znát cenu poštovného do Spojených arabských emirátů předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace ve Spojených arabských emirátech pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do Abú Zabí i do dalších oblíbených míst jako jsou Dubaj, Šardžá, Al Ajn, Rás al-Chajma, Fudžajra, Adžmán, Jebel Ali či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Máte dotazy ohledně přepravy do SAE? Neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci vám rádi pomohou.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Spojené arabské emiráty?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Spojené arabské emiráty již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 2 221 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 7 133 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 10 012 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 12 947 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 15 326 Kč Objednat
balík 50 kg TNT Economy 18 765 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 30 702 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy