• bezkonkurenční cena poštovného do Švýcarska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Švýcarska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Švýcarska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Švýcarska, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Otázka, ve kterém jazyce by měla být uvedena adresa a pokyny pro přepravu vašeho balíčku do Švýcarska, je rozhodně na místě. Na tyto a další otázky vám odpoví společnost Balíkdozahraničí.cz. Pomocí přepravních partnerů jako jsou TNT, UPS bude vaše zásilka doručena co nejdříve. Se slevou až 70% a vyzvednutím zásilky přímo u vás doma nabízí Balíkdozahraničí.cz bezkonkurenční službu.

 

Před odesláním zásilky:

Adresa doručení zásilky do Švýcarska může být uvedena v angličtině, francouzštině nebo němčině. Než svůj balíček odešlete, ujistěte se, že jste si přečetli seznam zakázaných položek a porovnejte je s obsahem balíčku. Vyhnete se tak zbytečnému zastavení zásilky.

 

Balíčky větších rozměrů? Žádný problém!

Nechcete přepravovat nepraktické lyže sami? Zásilku zabalte v souladu s pokyny, zadejte rozměry a váhu do našeho kalkulátoru a klikněte na "Vypočítat". Objeví se naši přepravní partneři, z nichž si můžete vybrat toho správného. Vyčkejte pohodlně doma na gauči na svoz vaší zásilky.

S Balíkdozahraničí.cz odešlete zásilku tak snadně jako nikdy předtím. Máte strach z proclení vaší zásilky? Po dokončení objednávky vám poskytneme požadované informace, popřípadě dokumenty. Ohledně dalších otázek nebo nepřesností neváhejte a kontaktujte naše zákaznické centrum, které vám sdělí všechny možnosti odeslání.

Chcete znát cenu poštovného do Švýcarska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Garantujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Švýcarska za nejnižší cenu!

Zásilka do jakékoli destinace ve Švýcarsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do švýcarské metropole Bern i do dalších oblíbených míst jako jsou Curych, Ženeva, Basilej, Lausanne, Winterthur, Lucern, Lugano, Davos, Locarno,  či do letoviska na horách.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.