Expresní balík/dopis do Thajska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Thajska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Thajska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Thajska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Thajska a kolik stojí?

Jedinečná prázdninová destinace, avšak obtížně dosažitelná poštou – to je již minulost. Pomůžeme vám s bezpečným doručením zásilky do Thajska a nabídneme nejlepší cenu poštovného. S důvěryhodnými partnery, jako jsou přepravní společnost TNT nebo dopravce UPS bude vaše zásilka rychle a spolehlivě doručena. Vyzvednutí zásilky u vašich dveří je v ceně poštovného. Odesílejte s námi do Thajska velké i malé balíčky a ušetřete až 70 % z ceny přepravy. 

Po zadání rozměrů a váhy balíčku do kalkulačky poštovného stačí kliknout na „Vypočítat“ a ihned se dozvíte možnosti a cenu.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Thajska za nejnižší cenu!

 

Užitečné informace a celní předpisy při zasílání do Thajska

Teploty v Thajsku mohou rychle vystoupat přes 40 °C, proto dávejte pozor, abyste ve svém balíčku nezasílali předměty podléhající zkáze. Nabízíme také kontrolu detailů vaší objednávky tak, aby nedošlo k odeslání zakázaných položek. V tom případě vás budou pracovníci zákaznické linky neprodleně kontaktovat. Kromě zjevně zakázaných položek, jako jsou například drogy nebo zbraně, nemohou být přepravovány ani rostliny či zvířata.

Potřebnou celní dokumentaci vám poskytneme ihned po vytvoření objednávky, vy se o nic starat nemusíte.

Pro další dotazy nebo individuální požadavky týkající se přepravy, kontaktujte naše zákaznické centrum, rádi vám pomůžeme a poradíme.

Chcete znát cenu poštovného do Thajska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Thajsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do thajské metropole Bangkok i do dalších oblíbených míst jako jsou Nonthaburi, Samut Prakan, Udon Thani, Čonburi, Čiang Mai, Nakhon Ratčasima, Pak Kret, Hat Jai či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.