• bezkonkurenční cena poštovného do Thajska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Thajska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Thajska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Thajska, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Jedinečná prázdninová destinace, avšak obtížně dosažitelná poštou – to je již minulost. Pomůžeme vám s bezpečným doručením zásilky do Thajska a nabídneme nejlepší cenu poštovného, protože se službou Balíkdozahraničí.cz můžete odeslat balíčky tak levně, jako nikdy předtím. S důvěryhodnými partnery, jako jsou TNT, UPS bude vaše zásilka bezpečně odeslána. Vyzvednutí zásilky u vašich dveří je v ceně poštovného. Odešlete s námi do Thajska velké i malé balíčky a ušetřete až 70%. 

 

Garantujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Thajska za nejnižší cenu!

Rádi byste pořídili fotografie krásných chrámů a odeslali křehký fotoaparát do Thajska? Přečtěte si pozorně pokyny k balení, aby byla vaše zásilka správně zabalena a připravena na cestu. Po zadání rozměrů a váhy balíčku do naší kalkulačky poštovného, stačí kliknout na „Vypočítat“ a zvolit si ideální službu doručení. Potřebnou celní dokumentaci vám poskytneme ihned po vytvoření objednávky, vy se o nic starat nemusíte. Jakmile balíčky dorazí do Thajska, mohou být doručeny do konečného místa různými dopravními prostředky. Pokud kladete důraz na bezpečnou, rychlou a levnou přepravu, je Balíkdozahraničí.cz právě pro vás. 

Chcete znát cenu poštovného do Thajska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Thajsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do thajské metropole Bangkok i do dalších oblíbených míst jako jsou Nonthaburi, Samut Prakan, Udon Thani, Čonburi, Čiang Mai, Nakhon Ratčasima, Pak Kret, Hat Jai, či do jakéhokoli jiného města. Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Thajsku

Teploty v Thajsku mohou rychle vystoupat přes 40°C, proto dávejte pozor, abyste ve svém balíčku nezasílali předměty podléhající zkáze. Balíkdozahraničí.cz vám nabízí kontrolu detailů vaší objednávky tak, aby nedošlo k odeslání zakázaných položek. V tomto případě vás budou pracovníci zákaznické linky neprodleně kontaktovat. Kromě zjevně zakázaných položek, jako jsou například drogy nebo zbraně, nemohou být odeslány ani rostliny. Pro další dotazy nebo individuální požadavky týkající se přepravy, kontaktujte naše zákaznické centrum, rádi Vám pomůžeme a poradíme.