Expresní balík/dopis do Thajska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Thajska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Thajska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Thajska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Thajska a kolik stojí?

Jedinečná prázdninová destinace, avšak obtížně dosažitelná poštou – to je již minulost. Pomůžeme vám s bezpečným doručením zásilky do Thajska a nabídneme nejlepší cenu poštovného. S důvěryhodnými partnery, jako jsou přepravní společnost TNT nebo dopravce UPS bude vaše zásilka rychle a spolehlivě doručena. Vyzvednutí zásilky u vašich dveří je v ceně poštovného. Odesílejte s námi do Thajska velké i malé balíčky a ušetřete až 70 % z ceny přepravy. 

Po zadání rozměrů a váhy balíčku do kalkulačky poštovného stačí kliknout na „Vypočítat“ a ihned se dozvíte možnosti a cenu.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Thajska za nejnižší cenu!

 

Užitečné informace a celní předpisy při zasílání do Thajska

Teploty v Thajsku mohou rychle vystoupat přes 40 °C, proto dávejte pozor, abyste ve svém balíčku nezasílali předměty podléhající zkáze. Nabízíme také kontrolu detailů vaší objednávky tak, aby nedošlo k odeslání zakázaných položek. V tom případě vás budou pracovníci zákaznické linky neprodleně kontaktovat. Kromě zjevně zakázaných položek, jako jsou například drogy nebo zbraně, nemohou být přepravovány ani rostliny či zvířata.

Potřebnou celní dokumentaci vám poskytneme ihned po vytvoření objednávky, vy se o nic starat nemusíte.

Pro další dotazy nebo individuální požadavky týkající se přepravy, kontaktujte naše zákaznické centrum, rádi vám pomůžeme a poradíme.

Chcete znát cenu poštovného do Thajska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Thajsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do thajské metropole Bangkok i do dalších oblíbených míst jako jsou Nonthaburi, Samut Prakan, Udon Thani, Čonburi, Čiang Mai, Nakhon Ratčasima, Pak Kret, Hat Jai či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Thajsko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Thajsko již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 917 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 5 732 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 8 025 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 10 095 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 12 917 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 15 116 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 27 369 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy