Expresní balík/dopis do Tuniska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Tuniska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Tuniska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Tuniska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Tuniska a kolik stojí?

Hledáte snadnou, bezpečnou a levnou přepravu zásilek do Tuniska? Pak jste tady správně. Vypočítejte si cenu poštovného a objednejte online s cenovou výhodou až 70 %. K tomu získáte vyzvednutí balíčků do Tuniska zdarma. Ušetřete právě teď s Balíkdozahraničí.cz.

Zadejte do našeho kalkulátoru rozměry, hmotnost a přesný cíl doručení zásilky a klikněte na „Vypočítat“. Pak si jednoduše objednejte službu dle vašeho přání a uhraďte pohodlně pomocí platební karty, GoPay nebo bankovním převodem. 

Spolupracujeme s renomovanými partnery, jako jsou přepravní společnost TNT nebo dopravce UPS. Zásilky jsou bezplatně pojištěny do 2500,- Kč. Přečtěte si naše rady, jak zabalit balík.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Tuniska za nejnižší cenu!

Celní předpisy při odesílání balíku do Tuniska

Po vytvoření objednávky vám poskytneme dokumenty potřebné pro proclení a taktéž sledovací kód pro monitoring pohybu zásilky.

Chcete znát cenu poštovného do Tuniska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Pokud máte otázky týkající se přepravy do Tuniska, naši pracovníci zákaznické linky vám na ně velmi rádi odpoví, telefonicky nebo prostřednictvím emailu. Neváhejte nás kontaktovat.

Zásilka do jakékoliv destinace v Tunisku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do tuniské metropole Tunis i do dalších oblíbených míst jako jsou Sfax, Sousse, Kairouan, Bizerte, Gabes, Gafsa, Monastir, Nabeul či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Tunisko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Tunisko již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 2 596 Kč Objednat
balík 10 kg TNT Economy 8 120 Kč Objednat
balík 20 kg TNT Economy 10 650 Kč Objednat
balík 30 kg TNT Economy 12 993 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 15 326 Kč Objednat
balík 50 kg TNT Economy 18 765 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 30 702 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Zajímavé informace o Tunisku

Tunisko je arabská země v severní Africe. Nachází se u Středozemního moře a má společné hranice s Libyí a Alžírskem. Tunisko má více než deset milionů obyvatel, hlavním městem je přibližně miliónový Tunis ležící na severu. Od roku 1956 je Tunisko formálně nezávislé. Na podzim roku 2011 se v Tunisku konaly první svobodné volby, ve kterých vyhrála islamistická Strana obrody. 

98 % obyvatel Tuniska se hlásí k islámu, který je oficiálním státním náboženstvím, zbylá 2 % představují judaismus a křesťanství. Evropa je nejdůležitějším hospodářským partnerem země a domovem mnoha turistů, kteří tráví svou dovolenou v Tunisku.