• bezkonkurenční cena poštovného do Turecka
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Turecka až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Turecka o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Turecka, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Chcete odeslat levně, spolehlivě a nekomplikovaně balíčky do Turecka? Balíkdozahraničí.cz vám nabízí služby známých přepravních společností, snadné vytvoření objednávky, stejně jako vyzvednutí vašich zásilek. Odesílejte a objednávejte nyní. 

 

Z České republiky do Turecka – vaše balíčky budou doručeny do cílové destinace

I v tomto případě, kdy země doručení je vzdálenější destinací, je zasílání snadnější než kdykoliv předtím.

Jediným kliknutím získejte ceny poštovného mezinárodních přepravních společností jako jsou TNT a UPS a objednejte si doručení zásilky dle vašeho výběru až se 70% slevou. 

 

Jednoduše zadejte hmotnost, rozměry a místo doručení vašich balíků do Turecka v našem přepravním kalkulátoru a porovnejte nabídky. Vyberte požadovaného partnera a pohodlně plaťte kreditní kartou online, prostřednictvím GOPAY nebo bankovním převodem.  

Odeslání zásilky je snadné!

Chcete znát cenu poštovného do Turecka předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Využijte naše rozsáhlé služby -  až po expresní doručení balíku do Turecka 

Je pro vás příliš únavné běžet na poštu? Žádný problém! Vyberte si termín vyzvednutí a balíček vyzvedneme u vás doma nebo v kanceláři. 

Další službou Balíkdozahraničí.cz je pojištění zásilky, které je součástí většiny přepravních služeb. Chcete-li vědět, zda vás balíček již dorazil do Turecka, jednoduše sledujte zásilku online. Sledování zásilek vám pomůže zmapovat trasu zásilky z České republiky do Turecka. 

Celní dokumentaci požadovanou pro přepravu do Turecka můžeme vytvořit za vás. Vezměte, prosím, na vědomí informace o celních předpisech Turecka.

Do Turecka doporučujeme využívat pouze expresních služeb, kdy se v zemi doručení hradí nižší celní poplatky, než je tomu u služeb se standardním časem doručení. 

 

Zásilka do jakékoli destinace v Turecku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do turecké metropole Ankara i do dalších oblíbených míst. S námi můžete například levně poslat balík do Istanbulu, Antalye, Izmiru, Bursy, Adany, Bodrumu, Beleku, Marmarisu, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

Teď již nic nebrání tomu, objednat přepravu do Turecka.