Expresní balík/dopis do Turecka i zpět s úsporou na poštovném až 86 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Turecka
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Turecka až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Turecka o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Turecka a kolik stojí?

Chcete odeslat levně, spolehlivě a nekomplikovaně balíčky do Turecka? Nabízíme služby známých přepravních společností TNT a UPS, snadné vytvoření objednávky, stejně jako vyzvednutí vašich zásilek.

Jednoduše zadejte hmotnost, rozměry a místo doručení vašich balíků do Turecka do přepravního kalkulátoru a porovnejte nabídky. Vyberte požadovaného partnera a pohodlně plaťte kreditní kartou online, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem.

Chcete znát cenu poštovného do Turecka předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Celní předpisy při zasílání do Turecka

Celní dokumentaci požadovanou pro přepravu do Turecka můžeme vytvořit za vás. Vezměte, prosím, na vědomí informace o celních předpisech Turecka.

Do Turecka doporučujeme využívat pouze expresních služeb, kdy se v zemi doručení hradí nižší celní poplatky, než je tomu u služeb se standardním časem doručení. 

V ceně přepravy je již zahrnuto základní pojištění zásilky do výše 2 500 Kč. Pohyb zásilky můžete samozřejmě sledovat online.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Turecka za nejnižší cenu!

Zásilka do jakékoliv destinace v Turecku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do turecké metropole Ankara i do dalších oblíbených míst. Pošlete levně balík do Istanbulu, Antalye, Izmiru, Bursy, Adany, Bodrumu, Beleku, Marmarisu či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Turecko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Turecko již 722 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 312 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 722 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 2 046 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 3 011 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 3 791 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 4 806 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 5 900 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 13 323 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy