Expresní balík/dopis na Island i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného na Island
  • import / doprava z Islandu do ČR nejlevněji
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Islandu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Island o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Island?

Přeprava zásilek na Island je v dnešní době jednodušší, než kdy předtím, a to díky evropské integrační politice a s tím souvisejícím odbouráním obchodních bariér. Soukromé osoby i firmy v České republice mohou nyní odeslat své zásilky na Island bez složitých exportních dokladů a ušetřit tak drahocenný čas. 

Zadejte jednoduše rozměry, váhu a místo doručení zásilky do kalkulátoru poštovného, vyberte si službu a ušetřete na poštovném až 70 %. 

Spolupracujeme pouze s důvěryhodnými přepravními partnery UPS a TNT. Váš balíček bude v těch nejlepších rukou. 

Ujistěte se, že je jméno na vašem balíčku uvedeno správně, aby se nestalo, že balíček doručí někomu jinému! Na Islandu totiž dostává dítě místo běžného příjmení jméno svého otce s příponou -dóttir (dcera) nebo -son (syn).

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky na Island za nejnižší cenu!

Předtím, než pečlivě zabalíte zásilku, ujistěte se, že neodesíláte jakékoli nepřípustné položky, jako jsou léky nebo rostliny! Pokud si nejste jistí, přečtěte si veškeré informace na stránce zakázané zboží pro vývoz a vyhněte se prodloužení doručení vaší zásilky. 

Pokud máte další dotazy týkající se přepravy na Island, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu., obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu.

Chcete znát cenu poštovného do Islandu předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace na Islandu pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do islandské metropole Reykjavík i do dalších oblíbených míst jako jsou Kópavogur, Akureyri, Keflavik, Akranes, Selfoss, Vestmannaeyjar, Hafnarfjörður či do jakéhokoliv jiného místa.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Island?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Island již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 858 Kč Objednat
balík 10 kg TNT Economy 3 819 Kč Objednat
balík 20 kg TNT Economy 5 185 Kč Objednat
balík 30 kg TNT Economy 6 551 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 6 905 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 6 905 Kč Objednat
balík 50 kg TNT Economy 8 358 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 21 749 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.