• bezkonkurenční cena poštovného na Island
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Islandu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Island o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Island, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Na chladný Island odesíláme také

Více než 11% povrchu Islandu je pokryto ledem a ledovci. Tato země nabízí mnoho ohromujících přirozených panoramat, ale terén je řídce osídlený a není snadno dostupný. Pokud máte obavy, že vaše zásilka nedorazí do místa určení, můžeme vás ujistit, že spolupracujeme pouze s důvěryhodnými přepravními partnery. S UPS nebo TNT bude váš balíček v těch nejlepších rukou. Nyní můžete s Balíkdozahraničí.cz přepravit na Island balíčky za rozumnou cenu.

 

Zajímavosti

Zvláště při přepravě zásilek na Island existují některé věci, na které je třeba dát si pozor. Na Islandu dostává dítě místo běžného příjmení jméno svého otce s příponou -dóttir (dcera) nebo -son (syn). Ujistěte se tedy, že je jméno na vašem balíčku uvedeno správně, aby se nestalo, že balíček doručí někomu jinému! Island má přibližně 320 000 obyvatel, z nichž přes 93% žije ve městech. 

 

Zvolte si správnou službu, garantujeme expresní doručení na Island

Předtím, než pečlivě zabalíte zásilku, ujistěte se, že neodesíláte jakékoli nepřípustné položky, jako jsou léky nebo rostliny! Pokud si nejste jistí, přečtěte si veškeré informace na stránce Balíkdozahraničí.cz  a vyhnete se prodloužení doručení vaší zásilky. Poté můžete zadat rozměry balíku do našeho kalkulátoru. Zobrazí se seznam možností dopravy, z nichž si můžete vybrat vhodnou variantu. Pak již vyčkáte pohodlně doma nebo v kanceláři na vyzvednutí vaší zásilky. Pokud máte další dotazy týkající se přepravy, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu.

Chcete znát cenu poštovného do Islandu předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace na Islandu pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do islandské metropole Reykjavík i do dalších oblíbených míst jako jsou Kópavogur, Akureyri, Keflavik, Akranes, Selfoss, Vestmannaeyjar, Hafnarfjörður, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.