• bezkonkurenční cena poštovného na Kypr
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do  Kypr až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na  Kypr o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Kypr, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Pošlete své balíčky na Kypr! S Balíkdozahraničí.cz snadně a rychle jako nikdy předtím. Díky naší spolupráci se zavedenými poskytovateli zasilatelských služeb, jako jsou TNT a UPS, můžete zásilku bezpečně přepravit a ušetřit až 70%. Navíc vyzvedneme balíček přímo u vašeho prahu – díky službě Balíkdozahraničí.cz.

 

Garantujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky na Kypr za nejnižší cenu!

S Balíkdozahraničí.cz můžete přepravit balíček na Kypr nekomplikovaně jako nikdy předtím. S námi získáte ceny významných expedičních společností a zásilky přepravíte levněji až o 70% než u přímého poskytovatele přepravy. 

Zvolte si službu doručení ve dvou jednoduchých krocích a uhraďte kreditní kartou, GoPay nebo klasickým bankovním převodem.

Balíkdozahraničí.cz nabízí pohodlné vyzvednutí vašich balíků na Kypr přímo z vašeho domu nebo kanceláře. Také získáte pojištění zásilky v ceně do 2.500,- Kč zdarma a na naší zákaznické lince se můžete nepřetržitě informovat o stavu vaší objednávky. Naše vynikající služby poskytujeme zákazníkům emailem, nebo telefonicky, a to vše zdarma. Najděte svou spolehlivou službu jednoduše pomocí našeho kalkulátoru poštovného: Zadejte rozměry a váhu vašich balíků na Kypr a jedním kliknutím vám poskytneme nejrychlejší a nejlevnější přepravní možnosti.

Díky úzké spolupráci s dobře známými poskytovateli zasilatelských služeb, jako jsou UPS a TNT, můžete ušetřit až 70% při vytvoření objednávky, a to u společnosti Balíkdozahraničí.cz! Před odesláním zásilky se ujistěte, že vašemu balíčku nic nehrozí a věnujte péči správnému zabalení. 

Chcete znát cenu poštovného na Kypr předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Balíkdozahraničí.cz – vynikající, snadná a bezpečná služba jako nikdy předtím!

Zásilka do jakékoli destinace na Kypru pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do kyperské metropole Nikósie i do dalších oblíbených míst jako jsou Famagusta, Pafos, Larnaka, Lemesos, Salamis, Paralimni, Pissouri, Episkopi, či do jakéhokoli jiného města. Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Kypru

Ostrovní stát Kypr se nachází ve východním Středomoří a je po Sicílii a Sardinii třetím největším ostrovem ve Středomoří. Kypr je členem Evropské unie od 1. května 2004. Hlavním městem je Nikósie. Díky své zeměpisné poloze jsou teploty na Kypru výrazně vyšší než ve zbytku Středomoří. Kromě rozsáhlých písečných pláží si mohou turisté na Kypru užívat také skalnatého pobřeží. Díky jedinečnému klimatu mohou být na ostrově pěstovány citrusové plody, zelenina, víno a olivy. Kromě kyperských brambor, jehněčího masa a drůbeže jsou i tyto produkty považovány za speciální delikatesy.