Expresní balík/dopis na Kypr i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného na Kypr
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do  Kypr až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na  Kypr o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Kypr?

Pošlete své balíčky na Kypr snadno a rychle jako nikdy předtím. Díky naší spolupráci se zavedenými poskytovateli zasilatelských služeb, jako jsou TNT a UPS, můžete zásilku bezpečně přepravit a ušetřit až 70 %. Navíc vyzvedneme balíček přímo u vašeho prahu.

Zvolte si službu doručení ve dvou jednoduchých krocích prostřednictvím online objednávkového formuláře a uhraďte kreditní kartou, GoPay nebo klasickým bankovním převodem.

Nabízíme pohodlné vyzvednutí vašich balíků na Kypr přímo z vašeho domu nebo kanceláře. Také získáte pojištění zásilky v ceně do 2.500,- Kč zdarma a na naší zákaznické lince se můžete nepřetržitě informovat o stavu vaší objednávky.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky na Kypr za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu poštovného na Kypr předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace na Kypru pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do kyperské metropole Nikósie i do dalších oblíbených míst jako jsou Famagusta, Pafos, Larnaka, Lemesos, Salamis, Paralimni, Pissouri, Episkopi či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Kypr?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Kypr již 1 661 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 661 Kč Objednat
balík 10 kg TNT Economy 3 183 Kč Objednat
balík 20 kg TNT Economy 4 321 Kč Objednat
balík 30 kg TNT Economy 5 459 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 5 754 Kč Objednat
balík 50 kg TNT Economy 7 149 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 18 341 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Zajímavé informace o Kypru

Ostrovní stát Kypr se nachází ve východním Středomoří a je po Sicílii a Sardinii třetím největším ostrovem ve Středomoří. Kypr je členem Evropské unie od 1. května 2004. Hlavním městem je Nikósie. Díky své zeměpisné poloze jsou teploty na Kypru výrazně vyšší než ve zbytku Středomoří. 

Kromě rozsáhlých písečných pláží si mohou turisté na Kypru užívat také skalnatého pobřeží. Díky jedinečnému klimatu se na ostrově pěstují citrusové plody, zelenina, víno a olivy. Kromě kyperských brambor, jehněčího masa a drůbeže jsou i tyto produkty považovány za speciální delikatesy.