• bezkonkurenční cena poštovného na Ukrajinu
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky na Ukrajinu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Ukrajinu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Ukrajinu, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Má být váš balíček odeslán na Ukrajinu? Objednejte si přepravu právě u nás. Ušetřete s Balíkdozahraničí.cz a užijte si prvotřídní služby! Díky úzkým partnerstvím se známými poskytovateli přepravních služeb, jako jsou TNT, UPS můžete využít cenové zvýhodnění až 70%!

 

Garantujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky na Ukrajinu za nejnižší cenu!

Balíkdozahraničí.cz nejen ulehčuje expedici na Ukrajinu, ale také vám nabízí možnost ušetřit až 70% z ceny poštovného. Balíkdozahraničí.cz vám přináší nová řešení a spolupracuje s renomovanými přepravci, jako jsou UPS a TNT, kteří umožňují snadnou a spolehlivou přepravu zásilek.

Získejte okamžité informace o cenách s naším kalkulátorem poštovného. Zadejte váhu a rozměry balíčku, porovnejte přepravní možnosti a objednávejte s firmou Balíkdozahraničí.cz!

 

Zásilka do jakékoli destinace na Ukrajině pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do ukrajinské metropole Kyjev i do dalších oblíbených míst jako jsou Charkov, Dnipro, Oděsa, Doněck, Záporoží, Lvov, Krivoj Rog, Mykolajiv, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

Jaká je cena poštovného na Ukrajinu předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Svoz zásilek u vás doma nebo v kanceláři je samozřejmě zahrnut v ceně.

Pokud by při přepravě na Ukrajinu došlo k poškození vašeho balíčku nebo dokonce ztrátě, jste také chráněni, a to díky pojištění, které je do hodnoty 2.500,- Kč zdarma. Pohyb svého balíčku můžete kdykoliv sledovat online. Máte další otázky nebo nejasnosti? Můžete nás kontaktovat. Všichni naši přátelští pracovníci zákaznické linky jsou k dispozici bezplatně prostřednictvím e-mailu a telefonní linky.

Při přepravě na Ukrajinu si nemusíte dělat starosti ani s celními záležitostmi, s potřebnými dokumenty vám pomůžeme. 

Můžete si zvolit způsob úhrady. Vyberte si, zda chcete hradit platební kartou online, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem.

 

O Ukrajině

Ukrajina je jednou z největších zemí ve východní Evropě. Celkově zde žije více než 45 milionů lidí. Ukrajina hraničí s Ruskem, Běloruskem, Polskem, Slovenskem, Maďarskem, Rumunskem a Moldavskem. Přestože Ukrajina ještě není členem Evropské unie, hraje v mnoha mezinárodních organizacích důležitou roli. Mezi tyto organizace patří OBSE, UNESCO, WHO, WTO a Rada Evropy. Ukrajina usiluje nejen o vstup do NATO, ale také o užší spolupráci s EU. Hlavním městem je Kyjev. Ačkoli je ukrajinština oficiálním jazykem, na východním a jižním části území si ovšem konkuruje s ruštinou.