Expresní balík/dopis na Ukrajinu i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného na Ukrajinu
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky na Ukrajinu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Ukrajinu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Ukrajinu a kolik stojí?

Ulehčujeme expedici zásilek na Ukrajinu a nabízíme úsporu až 70 % z ceny poštovného. Spolupracujeme s renomovanými přepravci, jako jsou UPS a TNT, kteří umožňují snadnou a spolehlivou přepravu zásilek.

Získejte okamžité informace o cenách s naším kalkulátorem poštovného. Zadejte váhu a rozměry balíčku, porovnejte přepravní možnosti a objednávejte pohodlně online! Přepravu uhradíte jednoduše platební kartou online, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem.

Pokud by při přepravě na Ukrajinu došlo k poškození vašeho balíčku nebo dokonce ztrátě, jste také chráněni, a to díky pojištění, které je do hodnoty 2.500,- Kč zdarma. Pohyb svého balíčku můžete kdykoliv sledovat online

Máte další otázky nebo nejasnosti? Můžete nás kontaktovat. Všichni naši pracovníci zákaznické linky jsou k dispozici bezplatně prostřednictvím e-mailu a telefonní linky.

Při přepravě na Ukrajinu si nemusíte dělat starosti ani s celními záležitostmi, s potřebnými dokumenty k proclení zásilky vám pomůžeme.

Chcete znát cenu poštovného na Ukrajinu předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky na Ukrajinu za nejnižší cenu!

Zásilka do jakékoliv destinace na Ukrajině pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do ukrajinské metropole Kyjev i do dalších oblíbených míst jako jsou Charkov, Dnipro, Oděsa, Doněck, Záporoží, Lvov, Krivoj Rog, Mykolajiv či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Ukrajina?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Ukrajina již 1 232 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 232 Kč Objednat
balík 10 kg TNT Economy 2 671 Kč Objednat
balík 20 kg TNT Economy 3 610 Kč Objednat
balík 30 kg TNT Economy 4 549 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 4 806 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 4 806 Kč Objednat
balík 50 kg TNT Economy 6 162 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 13 323 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Zajímavé informace o Ukrajině

Ukrajina je jednou z největších zemí ve východní Evropě. Celkově zde žije více než 45 milionů lidí. Ukrajina hraničí s Ruskem, Běloruskem, Polskem, Slovenskem, Maďarskem, Rumunskem a Moldavskem. Přestože Ukrajina ještě není členem Evropské unie, hraje v mnoha mezinárodních organizacích důležitou roli. Mezi tyto organizace patří OBSE, UNESCO, WHO, WTO a Rada Evropy. Ukrajina usiluje nejen o vstup do NATO, ale také o užší spolupráci s EU. Hlavním městem je Kyjev. Ačkoli je ukrajinština oficiálním jazykem, na východním a jižním části území si konkuruje s ruštinou.